5 Huvitavat fakti Airstream Overlanderist

¿Que Pasa?

5 Huvitavat fakti Airstream Overlanderist

15.06.23

¿Qué pasa? on tähelepanu äratanud kohalike ja külastajate seas oma unikaalse baarilahendusega – baar on ehitatud 1972. aasta Airstream Overlanderisse. Oleme kogunud kokku veidi fakte, et meie läikiva kaaslase ajalugu ja olemust veidi lähemalt tutvustada.

AIRSTREAM TÄHISTAS 2021. AASTAL 90NDAT AASTAPÄEVA

Esimene Airstream valmis 1931. aastal Californias Wally Beami käe läbi. Esmased mõtted selliseks karavaniks said alguse juba 10 aastat varem, kui Beam oma esimesele abikaasale Model T chassis katusele telgi püsti pani, et telkimiselamust talle meelepärasemaks muuta.

AIRSTREAMI POPULAARSUS HOLLYWOODIS

Airstream vagunelamuid on näha olnud erinevates filmides nagu “Charlie inglid,” “Arizona juunior”, “Iseseisvus päev”, “Mägedel on silmad”, “Bolt”, “Jurassic World” jpt ning loomulikult on Airstreamid saanud hitiks ka kuulsuste seas.

Airstreami omavad sellised Hollywoodi staarid nagu Tom Hanks, Johnny Depp, Steve Carell, Colin Farrel, Sean Penn, Brad Pitt, Sandra Bullock, Tim Burton, Lenny Kravitz ja nii mõnedki teised.

KARANTIIN AIRSTREAMIS

Praeguseks oleme kõik juba kokku puutunud karantiiniga ühel või teisel moel. 1969. aastal lasi NASA ehitada spetsiaalse disainiga Airstreami, kuhu kuu pealt naasnud Apollo 11 astronaudid mugavalt karantiinis olla saaksid juhuks, kui nad oma reisilt mõne tundmatu haiguse kaasa toovad.

AIRSTREAMI VEEPIDAVUS

Pärnu randa võib aeg-ajalt ära eksida mõni suurem vihmapilv. Õnneks oleme üpris kindlat, et meie baar püsib püsti ka pärast mõningast vihma, sest kõik Airstreamid peavad läbima “vihmatesti”.

Kui vaguni ehitus on lõpetatud, lastakse sellele 40-minuti vältel peale tugeva survega veevoog kindlustamaks, et välifassaadi iga ruutmeeter tõepoolest vett peab.

AIRSTREAMI HOTELLID

Läbi aastate on Airstreami vagunealmud kogunud enda taha korraliku kogukonna, keda tuntakse kui “Airstreamers”. Airstreamerid on jäänud silma oma reisikirega, millele annab hoogu soov leida võimalikult palju erinevaid Airstreami elamusi.

Kahtlemata on Airstreami ehitatud baar elamus omaette, siis päris ägeda kogemuse saab kindlasti ka veetes öö mõnes Airstreami hotellis.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
Developed by Reaktiiv