Luitekontsert – Joel Sarakula (AU)

Muusika

Luitekontsert – Joel Sarakula (AU)

27.06.24

Hooaja esimest Luitekontsertit võime kokkuvõtlikult kirjeldada sõnadega – vintage, retro, disco ja soul.

Joel Sarakula on Austraaliast pärit ning Ühendkuningriigis resideeruv kunstnik, kes kirjutab, produtseerib ja laulab Soulful Popi, vaadates läbi vintage-prillide kaasaegset maailma. Tema muusika on rikkalik, 1970. aastatest inspireeritud muusikaline ja visuaalne palett, mis tugineb Soft-Rocki, Funki ja Disco mõjudele, filtreerides need meie pimedamate aegade jaoks, jäädes siiski lootusrikkaks.

Rahvusvahelise maailmavaatega Sarakula on laulukirjutaja, kes on reisinud mööda maailma oma muusat otsides, olles kogenud kõike alates Kariibi mere autovarguste ohvriks langemisest kuni esinemiseni Norra kaugetes kalurikülades.

Tema varasemad albumid “Companionship” (2020), “Love Club” (2018), “The Imposter” (2015) ja “The Golden Age” (2013) on kogunud Ühendkuningriigi ja Euroopa raadiotes heldeid lugusid ning pannud teda tähelepanu pöörama New York Times, The Independent (Suurbritannia), The Irish Times, Shindig! (Ühendkuningriik), Stern (Saksamaa), Rolling Stone Germany, El Pais (Hispaania) ja Les Inrockuptibles (Prantsusmaa).
Sarakula on regulaarne esineja Ühendkuningriigi ja Euroopa festivalidel ja klubides ning on ilmunud SXSW, Primavera, The Great Escape’i, Liverpool Sound City, Blue Ballsi (Luzern), Blackisbacki (Madrid), V-ROX ametlikes kavades. (Vladivostok Venemaa) ja Reeperbahn Festival (Hamburg) ning klubietendused Londonis Scala ja Jazz Cafe ning Amsterdamis Melkwegis. Kunagi internatsionalistina, Sarakula tuuritab pikapbändidega igalt territooriumilt, kus ta mängib: Barcelona bänd Hispaanias, Berliini bänd Saksamaal jne. See kultuuridevaheline vahetus ulatub tagasi rändava USA kuldajastusse 1960. ja 70. aastatel.

https://www.musicglue.com/joelsarakula

Sündmus on kõigile tasuta

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
Developed by Reaktiiv