Luitekontsert – Mick Pedaja

Muusika

Luitekontsert – Mick Pedaja

08.08.24

Augustikuul jõuavad randa ka helgemad toonid ning üks väga andekas helilooja.

Mick Pedajat on muusika saatnud terve elu. Tema muusikarajal on olnud palju erinevaid põnevaid projekte, milles ta on otsinud muusikalist väljakutset ja tavapäratut väljundit. Tema muusikaline teekond on viinud ta kooli keldrikorruse punkbändist suurtele lavadele ning valjuhäälsest ja lärmakast algusest on tema muusika muutunud aina vaiksemaks. Selleks ajaks, kui ta komponeerima hakkas, oli tal tekkinud maitse ambienti, akustilise folgi ja maheda elektroonika segu järele.

Mick esineb ja teeb muusikat mitmel erineval moel. Teda on õnnistatud asendamatu bändiga (Aivar Surva, Karl Tammaru, Uku Kübar) ja abikaasa Angeeliaga.

Vahepeal on täitunud ka unistus kirjutada filmimuusikat. Pedaja kirjutas auhinnatud heliriba Martti Helde filmile “Skandinaavia vaikus” (2019) ning on sellest ajast peale loonud muusikat mitmele filmile ja sarjale. Mick on teinud koostööd režissöör Ergo Kuldi projektide ja filmidega nagu “Talve / What a Heart Says”, “Reetur”, “Tulejoonel”, “Valguses & Varjus” ning viimane film “Soo” oli kinodes alates 2022. aasta veebruarist. Ta kirjutab ka muusikat teatritele, tema esimesteks paladeks olid Hargla “Nõid” (Ajateater) ja Baturin “Noor Jää” (Endla). Ta on esinenud kontsertidel koos Kristjan Järvi ja orkestritega (Baltic Sea Philharmonic jt).

www.mickpedajamusic.com

Kontsert on kõigile tasuta! 

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
Developed by Reaktiiv