Luitel Italo – DJ Ric Piccolo (AR)

Muusika

Luitel Italo – DJ Ric Piccolo (AR)

05.07.24

☀️ Italo disco ja disco obscura luitel? Kõlab hästi ☀️

“The Man from Pampas” ehk Ric Piccolo on Argentiina muusikaprodutsent ja DJ, kes uurib erinevaid žanreid, nagu disko, italo-disco, house ja haruldasi leftfield/eksperimentaalseid palasid. DJ-na ulatub tema stiil obskuursest diskohullusest kuni tantsupõranda jaoks kõige sobilikemate lugudeni. Tema seinast-seina DJ setid köidavad ka tõsisemad obskuursema muusikafännide tähelepanu üle maailma.

Produtsendina andis ta välja mitu EP-d sellistes plaadifirmades nagu Toy Tonics, Bodello a Parigi, Soundway, Tom Tom Disco, Passport to Paradise ja Boots & Legs. Samuti on ta koos vokalisti Viky O-ga üks pool Furor Exóticast. Nende stiil on segu nu-italodiscost, indie-tantsust ja house’ist.

Alates 2013. aastast on tema muusika teda viinud ulatuslikele tuuridele mööda Lõuna-Ameerikat, Euroopat ja Aasiat, mängides paljudes klubides (nt Kater Blau ja Celeste) ning festivalidel.

RA: https://ra.co/dj/ricpiccolo

Sündmus on tasuta

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
Developed by Reaktiiv