Luitel Selecta – QBA

Muusika

Luitel Selecta – QBA

20.07.24

🌞 Meid on ees ootamas 6-tunnine DJ QBA 100% vinüülplaadi set! 🌞

Muusikat tulemas seinast seina. Rockist reaggaeni, hausist trummibassini ja kantrist jazzini. Kõike head, mis nende aastate jooksul vinüüliformaadis kogunenud on. Kosmilist ja maapealset, staatilist ja liikuvamat. Midagi, mis kõrvu paitab ja teeb meele heaks.

QBA ei ole loomulikult vaid diskor ega tuntud raadiohääl, pintslit oskab Martin käsitleda meisterlikult ja kontekstis sündmuste ning ööeluga, räägib Martin 2017. aastal ilmunud artiklis kaunilt: “Kunst ja klubimuusika, mis on käinud minu jaoks palju aastaid käsikäes, on paljude teiste jaoks olnud pigem lahus hoitud erinevad asjad mis omavahel ei sobi. Olen tundnud, et inimesed ei võta mind tõsise DJ’na, kuna olen kunstnik, ja vastupidi – ei võta mind tõsise kunstnikuna, sest olen seotud hoopis muusikaringkondadega. Kõik ootavad ja eeldavad nendel aladel tõsidust. Tõsist trummi ja bassi ei seostata kunstiga. Tõsist kunsti ei seostata muusikaga, mida mängin. Nende kahe tõsiduse kokkusulatamine on mõnes mõttes olnud minu 20 aasta töö vili.”

https://www.instagram.com/qbatron/
https://www.qba.ee
https://r2.err.ee/tjuunin

Sündmus on tasuta.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
Developed by Reaktiiv