OUU & The Boondocks live

Muusika

OUU & The Boondocks live

11.07.24

Kogu rand valmistub festivaliks ning seda meiegi ühe võngeterohke õhtuga DÜÜNil, sest lavale astuvad The Boondocks & OUU! 

𝐎𝐔𝐔 “Värvides” plaadiesitluskontsert

“Meil tekkis albumi jaoks suur kontseptsioon, muuseumi temaatika. Kogu meie album on nagu üks suur näitus, üheksa helimaalingut. Me oleme nagu muuseumivalvurid, maalide valvurid. Kui me esineme, on meil need hallid ülikonnad, me kehastame neid rahulikke vaikuses istuvaid valvureid. Kogu see muusika, meie helikeel on alati olnud hästi kirev, hästi palju on harmooniaid ja meloodiaid,” on öelnud Jaan Sinka.

Ansambel Ouu on neljaliikmeline indiebänd, mille moodustavad Hyrr Innokent Vainola, Jaan Sinka, Tiit Liblik ja Rihard Niinberg. Bänd viljeleb eelkõige kitarridest, süntidest ja vokaalharmooniatest kubisevat psühhedeelset indie-pop muusikat, kuid tegemist ei ole pelgalt muusikalise kollektiiviga.

Bänd on pildis olnud 2013. aastast, kus silma jäädi Noortebändi konkurssil ja pälviti publiku lemmiku tiitel. Kui esimesel plaadil kõlasid tugevad folkmuusika mõjud, siis tänaseks on bänd kruiisinud läbi pop-rokiliku alternatiivmuusika, jõudes uue plaadiga psühhedeelse popi pärusmaadele.

𝐓𝐡𝐞 𝐁𝐨𝐨𝐧𝐝𝐨𝐜𝐤𝐬 “How To Build A Lovebomb” vinüüliesitluskontsert

The Boondocks on Pärnust pärit indie-rokk bänd. Nad on jõudnud endale nime teha kataloogiga, kuhu kuulub neli tunnustatud albumit. Inspireeritud briti kitarripopist, post-punkist ja varajasest R’n’B-st on ansambli muusikat kirjeldatud mitmekihilise ja nüansirikkana. Flirtides vanakooli rock’n’rolliga kogu selles mitmekesisuses ja rikkuses on The Boondocks pälvinud tähelepanu nii kuulajatelt kui kriitikutelt. Alternatiivmuusika jaam Raadio 2 on neid premeerinud nii Aasta Uue Tulija (2016) kui Aasta Albumi (2018) tiitliga. 2017. aastal hinnati bänd Tallinn Music Week-il publiku lemmikuks artistiks ning 2022. aastal pälvis The Boondocks Eesti Muusikaauhindadel Aasta Rokkalbumi tiitli.

The Boondocks eksperimenteerib helide ja ideedega meile eelnenud aastakümnetest, kandes edasi selles peituvat võlu ning põnevust kaasaega. Inspireerituna nii Kate Bushist kui Neil Youngist, viib 2024. aasta neid uuele musikaalsele rännakule ning peagi kuuleme, mida on nad sealt kaasa haaranud.

https://www.kurvaduudised.com/…/the-boondocks-how-to…

+ väga lege DJ set

Sündmus on kõigile tasuta! 

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
Developed by Reaktiiv