Rannajaan // Kenors ja Meisterjaan

Muusika

Rannajaan // Kenors ja Meisterjaan

24.06.23

21.00 Düün – Kenors
22.30 Põks – Meisterjaan

¿Que pasa? ja Põks on ammu head semud olnud ja nüüd otsustasime lõpuks miskit vahvat koos korraldada. Ja mis oleks parem proovikivi kui üks Rannajaan maha pidada. On ju küllalt seal võsas grillitud ja orikat limpsitud.

KUS? ¿Que pasas? ja Põksus

MILLAL? 24.06: 21.00 Kenors + 22.30 Meisterjaan

Õhtu saab alguse Düünil ¿Que pasas¿, kus astub üles Kenors. Kenorsit on iseloomustatud nõnda: Tantsumuusikat soosiv Tallinna bänd Kenors paneb lavaesised kehad higiselt üksteise vastu hõõrduma – soovitatav on alati kaasa haarata kuiv rätik ja deodorant. Eesti jazz-punk kõige paremas ja ausaimas võtmes.

Edasi tuleb ette võtta retk Põksu poole, kus astub üles ei keegi muu kui Meisterjaan. Meisterjaan kulgeb oma kontserditel sujuvalt nii oma varasemate ja hilisemate lugude kui ka täisimprovisatsiooni radadel. Parmupilli, hääle, kitarri, looperi ja laivelektroonika abil toob ta kuuldavale surisevaid helimaastikke, technolikku kraami, gabberit, mõnikord ka kantrit.

Mis seal muud, sääseoff kotti ja seiklus alaku!

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
Developed by Reaktiiv